9 C
Brno
Pátek, 2 června, 2023
- Reklama -časopis
DomůRady a NávodyLANXESS vystavil na veletrhu PCHi v Číně portfolio produktů zaměřených na ochranu...

LANXESS vystavil na veletrhu PCHi v Číně portfolio produktů zaměřených na ochranu spotřebitele

Německá společnost LANXESS specializující se na výrobu chemikálií, představila na veletrhu PCHi v Kantonu své široké portfolio přípravků pro ochranu spotřebitele. Portfolio se vyznačuje vysokou kvalitou výrobků, inovativními technologiemi a celosvětovou prodejní a servisní sítí pro ochranu lidí a životního prostředí.

Udržitelné výrobky s nízkými emisemi uhlíku

Zcela poprvé své produkty na výstavě v Číně vystavila obchodní jednotka Flavor & Fragrances (F&F), která byla založena společností LANXESS po akvizici společnosti Emerald Kalama.

F&F představila své komplexní portfolio produktů zaměřených na osobní hygienu a péči o domácnost, včetně výrobků značek Kalaguard® SB, Purox® B, Purox® S, Solbrol® a Purolan®. Ty jsou široce používány v různých spotřebních výrobcích, jako je kosmetika, přípravky pro osobní hygienu a také výrobky pro péči o domácnost, jako jsou změkčovače tkanin nebo prostředky na ruční mytí nádobí.

Benzoát sodný Purox ®S je díky svým vlastnostem vhodný zejména pro výrobky pečující o pokožku kojenců a dětské vlhčené ubrousky. Purolan® PD-LO (pentylenglykol) je vhodnou volbou pro kosmetické přípravky a ubrousky bez konzervačních látek.

Všechny výrobky F&F včetně benzoanu sodného a benzylalkoholu jsou k dispozici na bázi udržitelných surovin, což snižuje jejich uhlíkovou stopu. Současně obchodní jednotka dále snížila emise CO2 díky využívání zelené energie.

Portfolio bezpečných a účinných produktů

Společnost LANXESS na veletrhu také představila svou novou obchodní řadu CARE. Ta vznikla akvizicí korporace International Flavors & Fragrances a dále posiluje segment ochrany spotřebitele tím, že poskytuje vysoce kvalitní, udržitelné a bezpečné hygienické produkty. Tato obchodní řada je začleněna do obchodní jednotky společnosti LANXESS Material Protection Products (MPP), která se specializuje na mikrobiální a konzervační aplikace.

MPP CARE na veletrhu PCHi vystavila své portfolio bezpečných a účinných produktů zaměřených na ochranu hygienických výrobků a výrobků pro péči o domácnost.

NEOLONE™ PH 100 a BIOBAN™ PH100 jsou vysoce kvalitní fenoxyethanolové produkty. Poskytují vynikající konzervaci a ochranu a nabízejí silnou stabilitu v širokém rozmezí pH i teplot. Konzervační látky Kathon CG Plus s vynikající fyzikální a chemickou slučitelností poskytují produktům účinnou a ekologicky přijatelnou alternativu k ostatním komerčním konzervačním látkám.

NEOLONE™ PHCG je konzervační přípravek obsahující fenoxyethanol a kaprylyl glykol, který je cenově výhodný a má navíc optimalizovaný poměr složek. Používá se v krémech, pleťových vodách, šamponech a ubrouscích, určených k ochraně před kontaminací bakteriemi, kvasinkami a plísněmi.

MPP Care navíc disponuje celosvětovou sítí odborníků na právní předpisy a mikrobiologii, kteří podporují vývoj bezpečných, vysoce kvalitních a účinných výrobků. Tato obchodní řada představuje dlouholeté zkušenosti a uznávané a důvěryhodné značky pro konzervační řešení v hygienických výrobcích.

Společnost LANXESS vystavila na veletrhu PCHi v Číně portfolio produktů zaměřených na ochranu spotřebitele

Foto: LANXESS

Segment ochrany spotřebitele společnosti LANXESS se vyznačuje vysokou kvalitou výrobků, inovativními technologiemi a celosvětovou prodejní a servisní sítí pro ochranu lidí a jejich životního prostředí.

Foto: LANXESS

LANXESS je přední společností v oblasti speciálních chemikálií, jejíž tržby v roce 2021 dosáhly 7,6 miliard EUR. V současné době má společnost přibližně 14 900 zaměstnanců ve 33 zemích. Hlavní činností společnosti LANXESS je vývoj, výroba a prodej chemických meziproduktů, aditiv, speciálních chemikálií a plastů. Společnost LANXESS je zařazena do předních indexů udržitelnosti Dow Jones Sustainability Index (DJSI World and Europe) a FTSE4Good. 

LANXESS Čína

Dne 31. ledna 2005 byla společnost poprvé uvedena na Frankfurtskou burzu cenných papírů a LANXESS Chemical (China) Co., Ltd. oficiálně zahájila činnost. LANXESS má nyní v Číně 13 dceřiných společností, 6 výzkumných a vývojových center a 7 výrobních závodů s přibližně 1 200 zaměstnanci. Společnost LANXESS úzce spolupracuje se svými místními partnery na vývoji tržně orientovaných řešení, která odpovídají potřebám místního trhu.

zeny

Mohlo by Vás zajímat

PR článek